سیاست حریم خصوصی

ما که هستیم

YaChat Technology Co.، Ltd. (از این پس “YaChat”) به حریم خصوصی تمام کاربران سرویس احترام گذاشته و از آن محافظت می کند. به منظور ارائه خدمات دقیق تر و شخصی تر به شما ، YaChat از اطلاعات شخصی شما مطابق با مفاد این سیاست حفظ حریم خصوصی استفاده و افشا می کند. با این حال ، YaChat با این اطلاعات با درجه كوشش و احتیاط بالایی برخورد خواهد كرد. بجز موارد دیگری که در این سیاست حفظ حریم خصوصی پیش بینی شده باشد ، YaChat این اطلاعات را بدون اجازه قبلی شما افشا و یا در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی دهد. YaChat هر از گاهی این سیاست حفظ حریم خصوصی را به روز می کند. هنگامی که شما با استفاده از سرویس YaChat موافقت می کنید ، به نظر می رسد که با کل مطالب این سیاست حفظ حریم خصوصی موافقت کرده اید. این سیاست حفظ حریم خصوصی بخشی جدایی ناپذیر در استفاده از خدمات YaChat است.

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

الف) هنگام ثبت نام در حساب YaChat ، اطلاعات ثبت شخصی که طبق درخواست YaChat ارائه داده اید ؛
ب) هنگام استفاده از سرویس شبکه YaChat ، YaChat به طور خودکار اطلاعات را در تلفن همراه شما دریافت و ضبط می کند ، از جمله آدرس IP ، نوع دستگاه ، زبان مورد استفاده ، تاریخ و زمان دسترسی ، اطلاعات ویژگی نرم افزار و سخت افزار و نیازهای شما سوابق مرتبط و سایر داده ها ؛
ج) در صورت لزوم ، YaChat ممکن است لازم باشد دوربین (برای عکسبرداری) ، میکروفن (برای چت ویدیویی ، ضبط ویدئو) ، فضای ذخیره سازی (ذخیره تصاویر) ، اعلان (اعلان پیام چت) و سایر مجوزها را بدست آورید ، برای اولین بار از شما رضایت می خواهد
د) ما تضمین می کنیم که هنگام به دست آوردن داده های مربوطه ، داده های مربوطه را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذاریم.

استفاده از اطلاعات

ما به شدت از مفاد قوانین و مقررات و توافق با کاربران پیروی می کنیم و از اطلاعات جمع آوری شده برای اهداف زیر استفاده می کنیم. اگر ما از اطلاعات شما فراتر از اهداف زیر استفاده کنیم ، دوباره آنها را برای شما توضیح می دهیم و رضایت شما را جلب می کنیم.
الف) YaChat پس از به دست آوردن داده های خود ، آنها را در سرور بارگذاری می کند تا بتواند خدمات شخصی سازی بهتری به شما ارائه دهد.
ب) اپراتور YaChat حق بازبینی ، نظارت و پردازش رفتار و اطلاعات کاربر را با استفاده از سرویس YaChat دارد ، از جمله شامل اطلاعات کاربر (اطلاعات حساب ، اطلاعات شخصی و غیره) و محتوای منتشر شده (مکان ، متن ، عکس ها) ، صوتی ، تصویری ، علائم تجاری ، حق ثبت اختراع ، نشریات و غیره) ، رفتار کاربر (ایجاد روابط ، اطلاعات ، نظرات ، پیام های خصوصی ، موضوعات شرکت کننده ، شرکت در فعالیت ها ، انتشار اطلاعات بازاریابی ، گزارش شکایت و غیره) و سایر دسته ها.
ج) برای اینکه تجربه بهتری به شما بدهیم ، خدمات خود را بهبود ببخشیم یا موارد دیگری را که شما با آنها موافقت کرده اید ، ممکن است از اطلاعات جمع آوری شده از طریق برخی خدمات برای سایر خدمات خود در فرض انطباق با قوانین و مقررات مربوطه استفاده کنیم. به عنوان مثال ، اطلاعاتی که هنگام استفاده از یکی از سرویس های ما استفاده می کنید در سرویس دیگری برای نمایش محتوای شخصی یا تبلیغات ، برای تجزیه و تحلیل تحقیقات کاربر و آمار و سایر خدمات استفاده می شود.
د) به منظور اطمینان از امنیت سرویس و کمک به ما در درک بهتر عملکرد برنامه خود ، ممکن است اطلاعات مربوطه را ضبط کنیم ، مانند تعداد دفعات استفاده از برنامه ، اطلاعات خرابی ، استفاده کلی ، داده های عملکرد و منبع برنامه . ما اطلاعاتی را که در نرم افزار تجزیه و تحلیل ذخیره می کنیم با اطلاعات قابل شناسایی شخصی که در برنامه ارائه می دهید ترکیب نخواهیم کرد.

افشای اطلاعات

چگونه اطلاعات خارجی را ارائه دهیم:
3.1 ، به اشتراک گذاری
(1) اشتراک تجاری ما قول می دهیم اطلاعات شما را کاملاً محرمانه نگه داریم. به استثنای موارد دیگری که در قوانین ، مقررات و نهادهای نظارتی مقرر نشده است ، ما فقط اطلاعات شما را در شرایط زیر با اشخاص ثالث به اشتراک می گذاریم. اشخاص ثالث شامل شرکت های وابسته ، موسسات فنی تعاونی و سایر شرکای ما هستند. اگر برای ارائه خدمات به شما نیاز است اطلاعات خود را با شخص ثالث در میان بگذارید ، ما قانونی بودن ، قانونی بودن و ضرورت اطلاعات جمع آوری شده توسط آن شخص ثالث را ارزیابی خواهیم کرد. ما از اشخاص ثالث خواسته ایم که اقدامات محافظتی را در مورد اطلاعات شما انجام دهند و کاملاً با قوانین ، مقررات و مقررات مربوطه مطابقت داشته باشند. علاوه بر این ، ما رضایت شما را در قالب موافقت نامه تأیید ، تأیید کپی در حالات خاص ، اعلان های بازشو و غیره مطابق با الزامات قوانین ، مقررات و استانداردهای ملی به دست می آوریم یا تأیید می کنیم که اشخاص ثالث رضایت شما را کسب کرده اند .
الف) برخی از محصولات یا خدمات ممکن است توسط اشخاص ثالث یا به طور مشترک توسط ما و اشخاص ثالث ارائه شود. بنابراین ، فقط با به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود می توانید محصولات یا خدمات مورد نیاز خود را تهیه کنید.
ب) اگر تصمیم دارید در مسابقات قرعه کشی ، مسابقات یا فعالیت های تبلیغاتی مشابه که به طور مشترک توسط ما و شخص ثالث انجام شده است شرکت کنید ، ممکن است ما اطلاعات تولید شده در طول رویداد را که برای تکمیل رویداد لازم است با آنها به اشتراک بگذاریم ، بنابراین شخص ثالث می تواند بلافاصله برای شما جایزه صادر کند یا برای ارائه خدمات به شما ، ما به وضوح به شما خواهیم گفت که چه نوع اطلاعاتی را باید مطابق با الزامات قوانین و مقررات یا استانداردهای ملی به اشخاص ثالث ارائه دهید ، در صفحه قوانین فعالیت یا از طریق کانالهای دیگر؛
ج) در صورت گرفتن رضایت صریح شما از قبل ، ما اطلاعات شما را مطابق با محدوده مجاز شما در حد مجاز قوانین و مقررات و مغایر با نظم عمومی و آداب و رسوم خوب با اشخاص ثالث در میان خواهیم گذاشت.
(2) س fromالات از کاربران دیگر برای استفاده از توابع اجتماعی ، دیگران می توانند با جستجوی نام مستعار و شناسه شما ، شما را جستجو کنند و نام مستعار ، آواتار ، آواتار و سایر اطلاعات مربوط به حساب شما را مشاهده کنند تا به شما توجه کنند ، از شما استقبال می کنیم ، و به عنوان یک دوست اضافه می کنیم.
(3) رسیدگی به شکایات هنگام شکایت یا شکایت توسط دیگران ، به منظور محافظت از حقوق قانونی شما و دیگران و حفظ یک محیط اجتماعی سبز ، ممکن است نام و اطلاعات مرتبط ، اطلاعات تماس ، محتوای شکایت و غیره را به شما ارائه دهیم بخشهای مربوطه یا مقامات نظارتی ، اما به جز مواردی که قوانین و مقررات به وضوح تهیه آن را منع کرده اند.
3.2 انتقال ما اطلاعات شخصی شما را به غیر از موارد زیر به هیچ شرکت ، سازمان یا شخص دیگری منتقل نمی کنیم:
(1) رضایت صریح خود را از قبل جلب کنید.
(2) طبق قوانین و مقررات یا الزامات اجباری اداری یا قضایی ؛
3.3 افشای عمومی در اصل ، ما اطلاعات شما را به صورت عمومی افشا نمی کنیم. در صورت نیاز به افشای عمومی ، ما هدف از افشای عمومی ، نوع اطلاعات افشا شده و اطلاعات حساسی را که ممکن است در آن وجود داشته باشد ، به شما اطلاع خواهیم داد و رضایت صریح شما را جلب خواهیم کرد.
3.4 ، پردازش کمیسیون به منظور بهبود کارایی پردازش اطلاعات ، کاهش هزینه پردازش اطلاعات یا بهبود دقت پردازش اطلاعات ، ممکن است شرکت های وابسته یا سایر سازمان های حرفه ای قادر به پردازش اطلاعات از طرف خود را به آنها بسپاریم. ما از شرکت معتمد خواسته ایم که به تعهدات محرمانه محرمانه عمل کند و اقدامات محرمانه ای م throughثر را از طریق توافق نامه های کتبی ، حسابرسی در محل و غیره انجام دهد و استفاده از اطلاعات را برای اهداف غیرمجاز منع کند. وقتی رابطه محرمانه آزاد شد ، شرکت معتمد دیگر اطلاعات شخصی را نگه نمی دارد. ما قول می دهیم مسئول این امر باشیم.
3.5 طبق قوانین و مقررات مربوطه و استانداردهای ملی ، ما می توانیم بدون رضایت شما ، اطلاعات شخصی شما را مطابق با قانون به اشتراک بگذاریم ، انتقال دهیم و به طور عمومی افشا کنیم:
(1) مستقیماً به امنیت ملی و امنیت دفاع ملی مربوط می شود.
(2) مستقیماً با ایمنی عمومی ، بهداشت عمومی و منافع عمده عمومی ارتباط دارد.
(3) به طور مستقیم به تحقیقات جنایی ، پیگرد قانونی ، محاکمه و اجرای احکام مربوط می شود.
(4) به منظور محافظت از زندگی شخصی ، مالکیت و سایر حقوق و منافع مهم قانونی یا شخصی شما ، اما کسب رضایت خود کار دشواری است.
(5) اطلاعات شخصی که برای عموم افشا می کنید.
(6) اطلاعات شخصی جمع آوری شده از اطلاعات فاش شده از نظر قانونی ، مانند: گزارش های اخبار حقوقی ، افشای اطلاعات دولت و کانال های دیگر.

ذخیره و تبادل اطلاعات

اطلاعات و مطالب جمع آوری شده توسط YaChat در مورد شما در سرورهای YaChat و / یا شرکت های وابسته به آن ذخیره می شود. این اطلاعات و مواد ممکن است به کشور ، منطقه یا خارج از کشوری که YaChat اطلاعات و داده ها را جمع آوری می کند و در خارج از کشور به آنها دسترسی دارد ، منتقل شود. ، ذخیره سازی و نمایش

امنیت اطلاعات

ما برای امنیت داده های شخصی ارزش قائل هستیم. ما از محافظت های جسمی ، اداری و فنی مناسب برای محافظت از اطلاعات شخصی شما در برابر دسترسی غیرمجاز ، افشای ، استفاده ، تغییر ، آسیب یا از دست دادن استفاده می کنیم. به عنوان مثال ، ما از فناوری رمزگذاری برای اطمینان از محرمانه بودن داده ها استفاده خواهیم کرد. ما از مکانیسم های محافظتی برای جلوگیری از حملات سوicious به داده ها استفاده خواهیم کرد. ما مکانیسم های کنترل دسترسی را به کار خواهیم گرفت تا اطمینان حاصل شود که فقط افراد مجاز می توانند به داده های شخصی دسترسی پیدا کنند. و ما آموزش تقویت امنیت و حفظ حریم خصوصی را سازمان خواهیم داد تا آگاهی کارکنان را از اهمیت محافظت از اطلاعات شخصی تقویت کنیم. ما تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی شما انجام خواهیم داد ، اما لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه اقدامات امنیتی نمی تواند بی عیب و نقص باشد.
ما داده های شخصی شما را برای مدت زمان مورد نیاز برای دستیابی به هدف مندرج در بیانیه هزینه حفظ خواهیم کرد ، مگر اینکه دوره نگهداری طبق قانون یا درخواست شما افزایش یابد. براساس سناریوها ، محصولات و خدمات مختلف ، دوره ذخیره اطلاعات ممکن است متفاوت باشد. معیارهایی که ما برای تعیین دوره نگهداری استفاده می کنیم عبارتند از: زمان مورد نیاز برای نگهداری اطلاعات شخصی به منظور تجارت ، از جمله تهیه محصولات و خدمات و نگهداری مطابق با الزامات قانونی. معاملات و سوابق تجاری مربوطه ایمنی سیستم را تضمین می کنند ، محصولات و خدمات و پاسخگویی به سوالات یا شکایات احتمالی کاربر ، موقعیت یابی مشکل و غیره ؛ آیا کاربر با یک دوره نگهداری طولانی تر موافقت می کند؟ آیا الزامات خاصی برای نگهداری اطلاعات در قوانین ، قراردادها و غیره وجود دارد یا تا زمانی که حساب شما برای ارائه خدمات به شما لازم باشد ، ما اطلاعات حساب شما را حفظ خواهیم کرد. همچنین می توانید حساب خود را لغو کنید. پس از لغو حساب خود ، ما ارائه محصولات و خدمات مبتنی بر حساب را متوقف می کنیم و داده های شخصی شما را بدون نیازهای قانونی خاص حذف خواهیم کرد.
اگرچه ما از اطلاعات شخصی شما محافظت می کنیم ، اما شما مسئول نگهداری صحیح داده های شخصی خود از جمله حساب و رمز عبور خود هستید.
اگر متوجه شدید افراد دیگری از حساب یا گذرواژه شما برای ورود به این وب سایت بدون اجازه شما استفاده می کنند ، لطفاً به موقع ما را مطلع کنید. شما حق دارید از ما بخواهید استفاده غیر مجاز از حساب یا رمز ورود خود را به حالت تعلیق درآوریم.
در صورت بروز حادثه امنیتی مانند نقض اطلاعات شخصی ، ما به شما یا مقام صالح در مورد اعلامیه وب سایت یا ایمیل متناسب با الزامات قوانین و مقررات قابل اجرا ، اطلاعات را به شما اطلاع می دهیم.

چگونه اطلاعات خود را مدیریت می کنید

الف) می توانید به اطلاعات ثبت نام و سایر اطلاعات شخصی که در حین استفاده از خدمات ما ارائه می دهید دسترسی پیدا کنید ، آنها را اصلاح و حذف کنید ، یا می توانید مطابق با دستورالعمل های اطلاع رسانی با ما تماس بگیرید دامنه و روش دسترسی ، تغییر و حذف اطلاعات شخصی شما به سرویس خاصی که استفاده می کنید بستگی دارد.
ب) ما اطلاعات شما را فقط برای تحقق بخشیدن به عملکرد محصولات یا خدماتمان همانطور که در این سیاست شرح داده شده است ، جمع آوری و استفاده خواهیم کرد. اگر متوجه شدید که ما قوانین ، مقررات اداری یا توافق نامه دو طرف برای جمع آوری و استفاده از اطلاعات شخصی شما را نقض می کنیم ، می توانید از ما بخواهیم آن را حذف کنیم. اگر متوجه شدید که اطلاعات شخصی شما که جمع آوری و ذخیره کرده ایم اشتباه است ، می توانید از ما بخواهید آن را اصلاح کنیم. لطفا عبور دهید info@yachat.ir با ما تماس بگیرید.
ج) هنگام دسترسی ، اصلاح و حذف اطلاعات مربوطه ، ممکن است از شما بخواهیم هویت خود را تأیید کنید تا از امنیت حساب خود اطمینان حاصل کنید. لطفاً بدانید که به دلیل محدودیت های فنی ، الزامات قانونی یا قانونی ، ممکن است نتوانیم کلیه نیازهای شما را برآورده کنیم و در مدت زمان معقولی به درخواست شما پاسخ خواهیم داد.

تغییر دادن

الف) ممکن است به موقع محتوای این سیاست را اصلاح کنیم.
ب) اگر چنین تغییراتی منجر به ضایع شدن قابل توجه حقوق شما در این سیاست شود ، ما قبل از اعمال تغییرات به شما اطلاع می دهیم که موقعیت برجسته ای در وب سایت رسمی یا صفحه برنامه دارید ، برای شما ایمیل ، پیام کوتاه و غیره ارسال می کنیم. .
ج) در این حالت ، اگر همچنان به استفاده از خدمات ما ادامه می دهید ، موافقت می کنید که به سیاست اصلاح شده ملزم شوید.